Praktiline Instagramis turundamise koolitus

26.11.2019
10:00 - 15:30
Tallinn, Pärnu mnt 139c, 7. korrus (Juunika Koolitus OÜ koolitusklass)

110 €+km

Brit Mesipuu

Brit on turundusega olnud seotud juba üle 15 aasta. Varasemalt on ta turunduse eest vastutanud nii raadios, välimeedias kui ka hotellis ja restoranis ning nüüd on pereettevõtte Milos turundushing. Igapäevaselt tegeleb ta turunduse teemaliste artiklite kirjutamise ja teistele ettevõtetele kodulehele ja sotsiaalmeediasse õigete sõnade ritta panemisega. Valdkondi leiab seinast seina alates autodest lõpetades beebitoitude ja spordiga. Samuti võib leida teda nii lava pealt kui lava tagant ise koolitustel ja konverentsidel esinedes, või neid korraldades.
NB! Valides 2 või enam turunduskoolitust, saate soodustust 10%. Koolitused leiate seotud koolituste alt lehekülje lõpus.

Sihtrühm: Kõik, kes tegelevad ettevõttes turunduse või müügiga. Saad kindlasti paremini kaasa mõelda ja töötada, kui sul on juba olemas ettevõtte Instagrami konto.

Eesmärk: Anda ülevaade, kuidas parandada oma ettevõtte nähtavust Instagramis, kes on peamine lehe külastaja ning kuidas seda silmas pidades luua lehele väärtuslikku sisu. Anda teadmised kuidas kasutada erinevaid nutikaid võimalusi tasuta reklaamiks ja millised võimalused on tasulise reklaami kasutamiseks.

Käsitletavad teemad: 
- Kuidas Instagram töötab?
- Kuidas Instagrami konto seadistada?
- Instagram Analytics – mida neist numbritest välja lugeda ja kuidas turunduses kasutusse võtta?
- Kuidas koostada Instagrami sisuplaani?
- Mida pidada silmas piltide ja videote juures? – filtrid, Stories jt
- #Hashtagid ja CTA – kui palju ja millised?
- Kuidas viia läbi mänge?
- Kuidas alustada Instagramis tasulise reklaamiga?

Koolituse läbimisel osaleja: Saab teadmised ja oskused lehe seadistamiseks, sisuplaani loomiseks, Instagrami lehe statistika lugemiseks ja tasulise reklaami võimalustest.

Koolituse läbimisel väljastatav dokument:  tõend

Õppemaht:
 6 akad tundi

Õppemeetod:
loeng-seminar, arutelud

Koolituse hind sisaldab:
auditoorne loeng, õppematerjalid, kohvipaus

PS! Antud koolitust on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. 
Koolituse korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumuse.

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

NB! Valides 2 või enam turunduskoolitust, saate soodustust 10%. Koolitused leiate seotud koolituste alt lehekülje lõpus.