Order a suitable training for You Read more
Ettevõtete ja avaliku sektori spetsialistid, kellel on soov ja eeldused arendada või täiendada IT ärianalüütiku oskusi, eesmärgiga pakkuda täiendavat tuge ja kompetentsi oma organisatsiooni digiteenuste arendamisega tegelevatele meeskondadele. Koolitusel osalemise eelduseks ei ole infotehnoloogia-alane haridus või töökogemus. Koolitus sobib alustavatele tarkvaraanalüütikutele kui ka nendele, kes alles kaaluvad seda elukutset valida ning proovida. Sobib ka projekti- tiimi, - ja tootejuhtidele, kes soovivad oma ärianalüüsi ning tootehalduse oskusi täiendada ja paremini mõista IT ärianalüütiku töö sisu.
Raulil on pikaajalised kogemused paindlike (agiilsete) tarkvaraarendusemetoodikate juurutamisega. Ta omab ettevõttemajanduse bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolist ja informaatika teadusmagistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist. Töötanud tarkvaraarenduse valdkonnas ligi 20 aastat, nii tarkvara tellija, rahvusvahelise tarkvaraarendusettevõtte tootmisjuhi, ettevõtja kui ka tarkvarakvaliteedijuhi rollis konsultatsioonivaldkonnas. Raul on konsulteerinud ja coachinud mitmeid telekomi-, tarkvaraarenduse- ja finantsettevõtted ning avaliku sektori organisatsioone. Omab CISA sertifikaati (Certified Information Systems Auditor). Koolitajana on tegutsenud 2006. aastast.
Oma senise tööelu jooksul olen töötanud nii avalikus kui erasektoris, seda nii tarkvara tellija kui arenduse teostaja poolel IT-analüütikuna. Selle jooksul on mul olnud võimalik osaleda mitmes tarkvara arendusprojektis, kus olen kogenud, kui seotud on omavahel "IT" ja "äri" ning kuidas üks saab toetada teist. Peamiseks motivaatoriks on väljavaade leida viise, kuidas saada sama või paremgi tulemus efektiivsemalt, vähema aja- ja energiakuluga.
On töötanud Scrum Masteri ja Agile Coachina alates aastast 2011, kui lahku pea paar aastakümmet kestnud avalikust teenistusest. Kogemusi on kogunud väga erinevates era- ja avaliku sektori ettevõtetes ja asutustes väga erinevatelt tegevusaladelt, alates väikefirmadest kuni rahvusvaheliste ettevõteteni. Scrum Masteri (CSM) sertifikaadi omandas aastal 2012 ja enesetäiendamiseks Product Owner'i (CSPO) sertifikaadi aastal 2018. Igapäevatöös on tegelenud nii tiimide kui ka üksikisikutega, et neid edasi arendada ja aidata. Samal ajal on toimetanud ka organisatsioonide tasemel, et positiivseid muudatusi esile kutsuda ja nende lõpuleviimist toetada. Oma põneval professionaalsel teekonnal on saanud kaasa lüüa edukates agiilsetes transformatsioonides. Koolituste läbiviimine on olnud igapäevaste tegemiste lahutamatuks osaks.
Mihkel on IT-valdkonna juhtivkonsultant ja ärianalüütik ning e-valitsemise, protsesside kaardistamise, teenuste haldamise ning tulemuslikkuse juhtimise ekspert. Tal on laialdane kogemus strateegilise planeerimise, e-teenuste arendamise ning teenuste ja protsesside kaardistamise alase nõustamise vallast Eesti Vabariigi Valitsusele, ministeeriumidele, riigiasutustele ja kohalikele omavalitsustele.
Mihkli teadmised ja kogemused hõlmavad muu hulgas: teabehalduse väljatöötamist ja rakendamist, andmete kvaliteediraamistiku väljatöötamist, andmete kvaliteedijuhtimist, tegevuspõhist kuluarvestust ja eelarvestamist, riigi tulemusjuhtimist, avalike teenuste portfelli haldamist, dokumendihaldust ja arhiivindust, sh digitaalse kultuuripärandi säilitamine. Mihkel on paljude uurimistööde ja mõjuhinnangute autor.
Mihkel on strateegilisel tasemel koostööd teinud enamuse ministeeriumite ja paljude asutuste ning tippjuhtidega, aidates luua infotehnoloogia strateegiaid äri- ja infoühiskonna teenuste arendamiseks. 2023. a osales Mihkel koolitaja ja mentorina Riigikantselei tippjuhtide arenguprogrammis „Digitipud”.
Mihkli kogemused projektijuhi ja ärianalüütikuna sarnastes projektides ulatuvad üle 20 aasta.
Saale on vanem kasutajakogemuse ja kasutajaliidese disainer, digiligipääsetavuse spetsialist ning koolitaja ettevõttes Trinidad Wiseman. Lisaks on jaganud oma teadmisi ning õpetanud kasutajakogemuse disaini ja prototüüpimist ülikoolis. Saale on töötanud nii suuremate kui väiksemate erasektori kui ka avaliku sektori organisatsioonidega. Aidanud lahendada väga eriküljelisi probleeme erinevates elu valdkondades, luues kasutajatele mugavaid ning funktsionaalseid lahendusi.
Madeleine Tults on strateegiline disainer ja projektijuht, kellel on üle 20-aastane kogemus keerukate projektide juhtimisel nii riigisektoris, erinevate ettevõtete keskastmejuhina kui ka eraettevõtjana. Tema sügav teadmine ärianalüüsist, teenusedisainist ja disainmõtlemisest on teinud temast hinnatud koolitaja ja mentorina mitmetes suurprojektides.
Madeleine’i eriliseks tugevuseks on tulevikku suunatud mõtlemine ja strateegiline prognoosimine, mis võimaldavad tal näha ja näidata, kuidas organisatsioonid saavad ise oma tulevikku kujundada. Ta keskendub koolitustel praktiliste oskuste arendamisele, mis toetavad osalejate võimekust analüüsida, planeerida ja rakendada uuenduslikke lahendusi. Tema koolitused on tuntud põhjalikkuse ja praktilisuse poolest, pakkudes osalejatele vajalikke tööriistu ja metoodikaid, et saavutada oma valdkonnas parimaid tulemusi.
Madeleine'i koolitused annavad osalejatele tugeva aluse ärianalüütiku rollis edukaks toimetulekuks, ühendades teoreetilised teadmised praktiliste ülesannetega, mis aitavad kaasa reaalse tööelu väljakutsetega toimetulemisele.
Koolitusprogrammi eesmärk on anda baasoskused IT ärianalüüsi läbiviimiseks.
Tulin ootustega teema kohta rohkem teada saada ja seda ma ka sain.
Koolitus vastas minu ootustele.
Your feedback is important to us! Let us know how satisfied you were with the training.