Order a suitable training for You Read more
Töökeskkonnavolinikud, - spetsialistid, -nõukogu liikmed, keskastme juhid, tööandjad, kes ise täidavad töökeskkonnaspetsialisti ülesandeid oma asutuses või ettevõttes, üksuses. ENG
Kaire on omandanud kõrghariduse TTÜ-s ja samas ka töökeskkonnaspetsialisti akadeemilise koolituse. Ta on AoEC poolt sertifitseeritud Executive Coach; Pikaajalise praktilise töökeskkonnajuhtimise ja personalijuhtimise kogemusega. Juurutanud ja juhtinud organisatsioonides töötervishoiu ja tööohutuse kvaliteedi juhtimissüsteemi ISO 45001. Läbinud Tartu Ülikooli täiskasvanute koolitaja kvalifikatsioonikursuse ja koolitaja kogemus aastast 2005. Omandanud WHO metoodikal Psühholoogilise esmaabi koolitaja oskused. Pidevalt arendab ennast erialaliitude ja ülikoolide veebinaride ja täiendkursuste käigus, osutades samal ajal ka praktiliselt eesti erinevates ettevõtetes tööohutuse – ja tööõiguse teenuseid. Keskendunud organisatsioonide juhtimise, juhtide ja töötajate arendamise, sh tööõiguse ning terviseedendamise (tööohutus, vaimne tervis, riskianalüüsid) teemadesse. Rahvusvahelise coachingu organisatsiooni ICF ja Eesti Coachingu Ühingu liige, Personalijuhtimise arendamise Ühingu PARE, Eesti Sisekoolitajate Liidu, Eesti Karjäärinõustajate Ühingu ja Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni Andras liige.
Täienduskoolitus tuleb läbida, kui töökeskkonnas on uued ohutegurid või terviseriskid, kui töötervishoidu ja tööohutust reguleerivates õigusaktides on toimunud olulisi muudatusi ja kui töökeskkonnavolinik, töökeskkonnanõukogu liige, tööandja või Tööinspektsioon peab seda vajalikuks. Anda ülevaade peamistest seadusandluse muudatustest alates aastast 2019.
Töökeskkonna andmekogu, Tööandja ja Tööinspektsiooni suhtlusportaal TEIS ja selle kasutamise kohustus
TTOS kohaldumine, riiklik järelevalve ja vastutus
Tööandja ja Töötaja peamised kohustused töötervishoiu ja töökeskkonna osas ja infoallikad
Mis on töötervishoiuteenus ja kes on töötervishoiu teenuse osutaja
Kaugtöö regulatsioonid, kuidas koostada kaugtöö (kodukontori) riskianalüüsi
Iseseisev otsustuspädevus ja valveaja muutunud regulatsioonid
Töökeskkonna peamised ohutegurid, nende tuvastamine ja riskianalüüsi koostamine ja tegevuskava
Muutused töökeskkonna spetsialisti määramises ja töökeskkonna voliniku valimises
Sisekontrolli nõuded ja näited
Tööõnnetused ja kutsehaigestumised
Füüsiline töö, staatilised tööasendid ja nende mõju tervisele
Psühhosotsiaalsed ohutegurid ja nende mõju tervisele
Töötajate väljaõppe ja juhendamise olulisus ja vormistamine
Your feedback is important to us! Let us know how satisfied you were with the training.