Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

SISEKOOLITUS TELLIMISEL: Motivatsioonist ja kehalisest aktiivsusest, vigastuste ennetamistest ning nendest paranemisest laste ja noorte seas, Tartu- ja Pärnumaa


Koolitusteemad:

1.    Motivatsioonist ja kehalisest aktiivsusest Eesti laste ja noorte hulgas (45 min)
Mis motiveerib inimesi liikuma ja olema kehaliselt aktiivne? Kas need on laste sõbrad, vanemad või hoopis kehalise kasvatuse õpetajad? Miks on kehaline liikumine oluline laste arengu koha pealt? Esitatakse ülevaade Eesti noorte kehalise aktiivsuse tasemest ning räägitakse sellest, mis inimesi üleüldse liikuma motiveerib. Selgitatakse tuntumaid motivatsiooniteooriaid ning jagatakse Tartu Ülikoolis läbi viidud teaduslike uurimistööde tulemusi. Selgitatakse kehalise liikumise olulisust ja selle mõju lapse arengule ning selle seost tervisega vanemas eas.

2.    Vigastuste ennetamine ja vigastustest paranemine laste ja noorte seas (45 min)
Selgitatakse vigastuste ennetamise põhimõtteid (lihashooldus, puhkuse tähtsus, uni, kõrvalekallete märkamine skeletilihassüsteemis). Mida teha vigastuse korral, millised on paranemise faasid vigastuste puhul (sidemete, kõõluste, lihaste venitused/rebestused, luumurrud, ülekoormussündroom). 

Kestus: 2 akad t

Kui olete huvitatud antud teemal või ka mõnel muul teemal sisekoolituse tellimisest, siis andke oma soovist teada koolitus@juunika.ee ja küsige pakkumust.