Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Kriisisituatsioonide lahendamine haridusasutustes

15.01.2016
10:00 - 15:30
Tartu, Riia 35 (Juunika Koolitus OÜ koolitusklass)

Sihtrühm: Haridusasutuste juhtkond, kriisimeeskonnad, sekretärid, infojuhid, õpetajad, töökeskkonnaspetsialistid, -volinikud


Eesmärk: Aidata haridusasutustel toime tulla erinevate kriisisituatsioonidega, leida lahendusi läbi praktiliste töövõtete. Aidata aru saada info liikumisest kriisisituatsiooni tekkimisel ja pärast seda.  Koolitusel keskendutakse valmisoleku tõstmisele kriisolukorraga toime tulla, keskmes ei ole ennetustöö.

Käsitletavad teemad:
1. Kriisiolukordadega toimetulek haridusasutustes
2. Kuidas haridusasutuses kriisiolukorras tuge pakkuda enne kriisipsühholoogi(de) kohalejõudmist või siis, kui neid ei paista vaja olevat.  Praktiliste võtete proovimine.
3.  Info liikumise korraldamine haridusasutuses, kui midagi on juhtunud. Info liikumise muutmine läbimõeldumaks ja tõhusamaks toimimiseks kriisiolukorras.

Koolituse tulemusena:  
1. Osalejad saavad ülevaate sellest, mis iseloomustab kriisiolukorda, miks hädaolukorra lahendamise plaan on oluline, milliseid kokkuleppeid ja ettevalmistusi valmisoleku tõstmise jaoks teha, milliseid teavitamise
viise kasutatakse.
2. Osalejad saavad ülevaate peamistest raskes olukorras toeks olemise põhimõtetest, arutlevad nende põhimõtete üle ja saavad praktiliselt proovida mõnesid toeks olemise võtteid.

Õppemaht: 6 akadeemilist tundi

Õppemeetodid:  loeng, arutelu, kriisisituatsiooni läbimängimine

PS! Ühest asutusest 2 ja enama osaleja korral on koolitustasu soodustus -5%

PS! Koolituse hind ei sisalda lõunasööki.

PS!
Kui koolitusel osalejatel on eelnevalt küsimusi (Teie töös lahendamist vajavad situatsioonid jms) lektorile, siis palume oma küsimused saata enne koolitust aadressile koolitus@juunika.ee (kindlasti palun juurde märkida, et millist koolitust, lektorit silmas peate)