Eesmärk

Katab peamisi stressijuhtimisega seotud olulisi teemasid. Aitab mõista isiklikke ja personaalseid väljakutseid igapäevase pinge, stressi ja ärevusega toimetulekul. On mitmeid lihtsaid ja praktilisi võtteid, mida saab igapäevaselt praktiseerida, et vähendada pinget, stressi ja ärevust ning hoida end kohal, tasakaalus ja tegusana. Osalejad saavad vaadata iseenda füüsiliste, intellektuaalsete, emotsionaalsete ja sotsiaalsete stressi märguannete taha. Õpitakse erinevate seisundite eest vastutust võtma ja neid juhtima.

Käsitletavad teemad

  • Kava on läbiviidav looduses või väikse matka kujul näiteks Keila-Joa pargis. Teoreetiline osa on kombineeritud koheselt kaasatehtavate praktiliste harjutustega (individuaalsed ülesanded ja harjutused). Koolitus toimub sõbralikus ja positiivses keskkonnas. Tegutsetakse selle nimel, et see oleks osalejate jaoks huvitav, kasulik ja lõbus.
  • Sissejuhatus teemasse; Eesmärgi, ülesehituse ja metoodika tutvustus ning soojendusharjutus.
  • Stress ja enesediagnostika: oma seisundist arusaamine ja stressireaktsioonide lugema õppimine. Stress ja selle toimimise üldised põhimõtted. Ülevaade erinevatest peamistest stressiallikatest, seda just hetkeolukorrast tulenevalt.
  • Meie sisemised ohutuled: sissevaade füüsiliste, intellektuaalsete, emotsionaalsete ja sotsiaalsete stressi märguannete taha.
  • Enesediagnostika: stressiseisundid ja isiklike stressireaktsioonide kaardistamine.
  • Psühholoogiline enesehoid ja sisemises tasakaalus püsimine, selle hoidmise tehnikaid igapäevaseks kasutamiseks.
  • Enesejuhtimine: oma füüsiliste, intellektuaalsete, emotsionaalsete, sotsiaalsete seisundite eest vastutuse võtmine ja nende mõjutamise viisid. Teoreetiline taust ja praktilised harjutused.
  • Kokkuvõtted ja lõpetamine. Individuaalne tagasivaateline refleksiooniharjutus ja isikliku arenguülesande püstitamine. See juhendab osalejaid kinnistama õpitut ja valmistab ette praktiliselt igapäevases elus kasutama.

Koolituse kestus

4 ak t
Meeskonnakoolitus

Koolituse kestus

4 ak t

Tagasiside

Veel koolitusi sarnasel teemal

Ei leidnud sobivat koolitust või vajad koolitust suuremale grupile?

Telli enda vajadustele vastav sisekoolitus Loe lähemalt siit
Telli koolitus