Käsitletavad teemad

 • 1. päev
 • 11:00 Mooste mõis. Mõisa tutvustus ja ringkäik. Rahvamuusika töötuba, kus osalejad saavad aimu lihtsast rahvamuusikast ja tantsudest olenemata eelnevast kogemusest. Mõisas on lisaks: Folgikoda, Villakoda, Taaskasutuskoda, Eestimaaehitus, Saviukumaja, Vanaajamaja, Mõisakool, Rahvamuusikakool, Veskiteater, Mesiveski, Mooste viinavabrik. Seejärel Sõit Setomaale.

  14:00 Inara Vanavalgõ Kohvitarõ. Seltskond saab põlled ette ja hakatakse koos toitu valmistama Inara juhendamisel. Samas tutvustatakse Setomaad ja kombeid ning veidi muusikatki.

  Seejärel sõit bussiga Setomaal: läbitakse „Saatse saabas“ ehk minnakse läbi Venemaa Föderatsiooni territooriumi, Vana Jüri seebikoja külastus, Piusa koobaste külastuskeskus, Vastseliina Piiskopilinnus.

  Päev lõpeb Võrumaal Rõuge vallas asuvas majutuskohas Saunamaa. Valikus on 9 sauna. Ööbimine nii majas kui aidas.

 • 2. päev
 • 9:00 Rõuge pesapuu torn ja Ööbikuoru matkarada (450 m). Jalutuskäigu kaugusel on nii vesioinas kui muinastalu.

  10:30 Suure Munamäe vaatetorn, Eesti kõrgeim tipp

  12:00 Postitee ääres: Maanteemuuseum - Eestis ainulaadne ja kaasaegne muuseum. Võimalus ise osaleda tegevustes ja näppida erinevaid masinaid või uurida teelolijate värvikat ajalugu. Muuseumi väljapanek täieneb pidevalt ja igaüks leiab endale midagi põnevat. Seejärel sõit Nuustakule.

  14:30 „Pentagon“ ja Tehvandi Spordikeskus. Lõuna sportlaste sööklas. Murdmaa- ja laskesuusastaadioni ja muude rajatistega tutvumine. Tehvandi K90 suusahüppemägi, tõus vaateplatvormile liftiga või treppidest.

  u 16:30 Kojusõit

Meeskonnakoolitus

Tagasiside

Veel koolitusi sarnasel teemal

Ei leidnud sobivat koolitust või vajad koolitust suuremale grupile?

Telli enda vajadustele vastav sisekoolitus Loe lähemalt siit
Telli koolitus