Praktiline Facebookis turundamise koolitus

02.10.2019
10:00 - 15:30
Tartu, Riia 35 (Juunika Koolitus OÜ koolitusklass)

95 €+km

Brit Mesipuu

Brit on turundusega olnud seotud juba üle 15 aasta. Varasemalt on ta turunduse eest vastutanud nii raadios, välimeedias kui ka hotellis ja restoranis ning nüüd on pereettevõtte Milos turundushing. Igapäevaselt tegeleb ta turunduse teemaliste artiklite kirjutamise ja teistele ettevõtetele kodulehele ja sotsiaalmeediasse õigete sõnade ritta panemisega. Valdkondi leiab seinast seina alates autodest lõpetades beebitoitude ja spordiga. Samuti võib leida teda nii lava pealt kui lava tagant ise koolitustel ja konverentsidel esinedes, või neid korraldades.
NB! Valides 2 või enam turunduskoolitust, saate soodustust 10%. Koolitused leiate seotud koolituste alt lehekülje lõpus. 

Sihtrühm: Kõik, kes tegelevad ettevõttes turunduse või müügiga. Saad kindlasti paremini kaasa mõelda ja töötada, kui sul on juba olemas ettevõtte Facebooki lehekülg

Eesmärk: Anda ülevaade, kuidas parandada oma ettevõtte nähtavust Facebookis, kes on peamine lehe külastaja ning kuidas seda silmas pidades luua lehele väärtuslikku sisu. Anda teadmised kuidas kasutada erinevaid nutikaid võimalusi tasuta reklaamiks ja millised võimalused on tasulise reklaami kasutamiseks.

Käsitletavad teemad: 
- Kuidas Facebook töötab?
- Kuidas Facebooki konto seadistada?
- Miks mu jälgija ei näe minu postitusi oma seinal?
- Facebook Analytics – mida neist numbritest välja lugeda ja kuidas turunduses kasutusse võtta?
- Kuidas koostada Facebooki sisuplaani?
- Mida pidada silmas piltide ja videote juures?
- #Hashtagid – kasutada või ei?
- Kuidas mänge läbi viia?
- Mis asi on Facebook Pixel?
- Kuidas alustada Facebooki tasulise reklaamiga?

Koolituse läbimisel osaleja: Saab teadmised ja oskused lehe seadistamiseks, sisuplaani loomiseks, Facebooki lehe statistika lugemiseks ja tasulise reklaami võimalustest.

Koolituse läbimisel väljastatav dokument:  tõend

Õppemaht:
 6 akad tundi

Õppemeetod:
loeng-seminar, arutelud

Koolituse hind sisaldab:
auditoorne loeng, õppematerjalid, kohvipaus

PS! Antud koolitust on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. 
Koolituse korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumuse.

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

NB! Valides 2 või enam turunduskoolitust, saate soodustust 10%. Koolitused leiate seotud koolituste alt lehekülje lõpus.