Lühikoolitusi on võimalik tellida firmaüritusteks ning läbi viiakse üle Eesti. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumise. Hinnapakkumise soovi korral võtke meiega ühendust - koolitus@juunika.ee.

"Turunda nutikalt!"

Reklaam ja laste kasvatamine olevat valdkonnad, kus kõik inimesed end asjatundjateks peavad. Miskipärast aga suudavad ühed ja samad ettevõtted ja tegijad järjekindlalt teha sama reklaamieelarvega kordades paremaid tulemusi kui teised. Ja seda mitte reklaamiauhindade saamises, vaid reaalse raha ja kasumlikkusega mõõtes. Käesoleva koolituse raames räägimegi sellest, kuidas turundada nutikamalt. Selleks on hea teada, kuidas lihtsad sõnumid tarbijate ostuotsuseid ja ostukäitumist mõjutavad. Tõeliselt osav turundaja paneb inimesed oma toodet või teenust tarbima nii sujuvalt, et nad seda ise ei märkagi. Vastavalt soovile võime koolituse teha lühemas (2-tunnises) ja pikemas (6-tunnises) vormis. Kui esimene variant annab nutikast turundusest ülevaate, siis pikemal koolitusel keskendutakse juba ka praktiliste töövahendite (turunduskomplekti) loomisele oma ettevõtte senisest läbimõeldumaks ja tulemuslikumaks turundustegevuseks.

Koolituse viib läbi populaarne ja kogenud TTÜ ja TÜ õppejõud, kel olemas ka arvestatav praktiline ettevõtluskogemus. 

***
"Ole ise kaubamärk!"
Oleme harjunud, et kaubamärk on mingi visuaalne, heliline või sõnaline kujund, lause või märk. Mida nähes tabab meid äratundmisrõõm (ja vahel ka kurbus). Aga kaubamärgiks võib teadliku tegevuse tulemusena kujundada ka iseennast kui isikut, luues endale sihikindlalt soovitava maine ja kuvandi. Kes meist ei teaks Lennart Merit, Donald Trumpi, Aleksei Turovskit, Cristiano Ronaldot või Ott Tänakut? Tegelikult on isiksusebrändideks suuremal või vähemal määral kõik inimesed, kelle tegevus avalikus meediaruumis märgatav ja jälgitav on. Kas ja kui teadlikult on neid kaubamärke kujundatud ja kas tulemus on inimesele endale meeltmööda on juba iseasi. Ka ettevõttele on majanduslikult kasulik, kui tema spetsialistide ridades on omas valdkonnas tunnustatud arvamusliidreid, kelle arvamust usutakse ja usaldatakse. See võib koju tuua nii mõnegi hankevõidu või suurtellimuse. Tellige see koolitus oma tippspetsialistidele ja mõelge ehk on põhjust ka mõnest teie ettevõtte töötajast kujundada kõrgelt hinnatud ja tunnustatud kaubamärk! 

***
"Seikle kogu meeskonnaga!"
Hästitoimiv meeskond saavutab parema tulemuse, kui samasugune hulk professionaalseid üksiknokitsejaid. Meeskond ei teki niisama, selleks peab kokkumängu harjutama. Ja teadvustama, et vajalikud on erinevate oskuste ja omadustega meeskonnaliikmed. Nii need, kes konkurendile väravaid löövad, kui ka need, kes enda tagala suudavad puutumatuna hoida. See koolitus on mõeldud neile, kes tegutsevad ja töötavad meeskonnana. Kaasmängijaid õpitakse pareminigi tundma vabas õhkkonnas ja töövälistes olukordades ning saadakse teada, kellele võib raskel hetkel loota või kellega koos kasvõi luurele minna.

Meie kogenud instruktoritel on kasutusel suur arsenal erinevaid meeskonnaharjutusi, rollimänge, individuaaltöid ning praktilisi harjutusi. Osale ka ise, ja muutu juhist mängivaks treeneriks. Ja Sa näed, kuidas tulemused üllatavad ka Sind ennast! Pea meeles, et alati mängib terve meeskond! Koolitus kestab 5 akadeemilist tundi, ja osalevate meeskonnaliikmete arv võib ulatuda kuni 40-ni.


***
"Unusta valus töötamine!"

Rutiinse tundidepikkuse istuva arvuti- ja kontoritöö tulemusena vaevlevad paljud töötajad pidevalt selja-, kaela- ja randmevalude käes. See vähendab inimeste tööalast võimekust, rikub nende tuju ja suurendab haiguspäevade arvu. Eestis on olukord paraku üks Euroopa Liidu hullemaid.

Meie koolitus on mõeldud lihtsa abivahendina neile, kes tahavad oma vaevustest lahti saada või neid oluliselt vähendada. Selleks on erinevaid võimalusi nii paremate töövahendite kui erinevate tegevuste kaudu.

Uuringud on näidanud, et iga töötajate terviseparandusse panustatava euro kohta võidab tööandja 4 eurot tagasi. Paljud töötajate tervisesse panustavad asutused ja ettevõtted on töötajate silmis ka hinnatud tööandjad. Anna siis oma töötajatele võimalus oma valudest jagu saada ja telli meie lühikoolitus oma ettevõtte üritusele!

Meie kogenud koolitajad suudavad oma vägagi praktilised soovitused edasi anda 2-4 akadeemilise tunniga.

***
"Tervist!"
Sageli ohverdavad inimesed oma tervise, et teenida raha. Ja siis panevad kogu oma raha mängu, et tervist osaliseltki tagasi saada. Antud koolituse raames arutleb koolitaja koos osalejatega, mida tervise säilitamiseks on mõistlik teha ja kuidas käituda. Seda nii tööl kui töövälisel ajal. Tähele-panu pööratakse tervislikule käitumisele nii ümbruse, keskkonna, liikumise, toitumise kui naudingute kontekstis. Sest kui tervis on korras, siis on töötajad rõõmsamad, saavutavad paremaid tulemusi, innustavad kolleege ja ei virise tühiste asjade pärast.
Ja võid uskuda, et Sinu ettevõtte või asutuse klientidele meeldivad palju rohkem naeratavad ja tervisest pakatavad klienditeenindajad. Miks ei võiks see olla Sinu ettevõtte eristuv konkurentsieelis meie liiga depressiivses ühiskonnas? Vastavalt Sinu soovile kestab see koolitus kas 2 või 4 akadeemilist tundi ja koolitusel saab korraga osaleda kuni 25 osalejat.

***
"Punase Kuke taltsutamine"
Tegemist pole mitte astroloogilise Kuke aasta endale meelepäraseks manamisega, vaid oskuse omandamisega, kuidas kahjutule puhkedes sellest kiiresti jagu saada.

Poolteisetunnine koolitus sisaldab pooletunnist teoorialoengut, millele järgneb tund põnevat ja kuuma praktikat, kus iga osaleja saab ise praktikas erinevate treeningkustutitega reaalset tuld kustutada.

Keegi ei tea, millal seda praktikas vaja võib minna ja ohuolukorras võib kiire tegutsemise oskus päästa nii vara kui inimesi. Ühendage oma fun firmaüritus praktilise ja kasuliku oskusega!

Koolitajad on suure praktilise kogemusega spetsialiseerunud tuleohutuskoolituste ja -õppuste läbiviimisele. 

Koolitusel võib samaaegselt osaleda 15-100 töötajat. Üle 50 osalejaga viiakse koolitust läbi paralleelselt kahel treeningkomplektil ja kahe koolitaja poolt. Koolituse hind sõltub osalejate arvust.