Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!
Email again:
 


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Juunika Koolituse linnalaagrid 2020. a suvel

2020. a suvel toimuvad 3-päevased loovuse linnalaagrid Tallinnas ja Tartus.

Tutvu linnalaagrite sisu ja kuupäevadega:


Tallinnas ja Tartus:
  • Suvise vaheaja kõik vahetused ära toimunud, info tulemas sügisvaheaja osas.


Meie eesmärgiks on olla teile usaldusväärseks koostööpartneriks, et pikkadel koolivaheaja päevadel, kui peate ise tööl viibima või olete teiste tegevustega hõivatud, ei peaks teie lapsed üksindust ja igavust tundma.

Soovime pakkuda teie lastele võimalust veeta vaheajad sisukalt ja põnevalt. Me tähtsustame oma linnalaagrites laste heaolu ja arengut.

Juunika Koolituse linnalaagris saab laps sõbralikus ja mõnusas seltskonnas veeta oma päevi ning anda endale võimalus katsetada uusi asju ning panna end neis proovile. Laagrid on üles ehitatud nii, et lastel tekib n-ö mõnus kulgemine ja sõpruskond, kellega ka hiljem läbi käia.

Grupid on kuni 15 osalejaga. Laagris on igal päeval tagatud soe tervislik lõunasöök. Vajadusel saate registreerimisel märkida erivajadused toidu osas, mingil määral saame nendega arvestada. Laagripäevad algavad ja lõpevad üldjuhul samas kohas kesklinna kandis, täpsema asukoha anname teada hiljemalt nädal enne laagri toimumist.


Te saate oma lapsed usaldada meie kvalifitseeritud linnalaagrite kasvatajate hoole alla.

Loovuse linnalaagrite kasvatajad omavad laagrikasvataja kutset ja/või omandavad kõrgharidust noorsootöö alal ja/või töötavad ka põhitöökohal noortega (näiteks koolis).

PS! Meie Loovuse laagritesse on oodatud ka lasteaia lõpetanud ja sügisel esimesse klassi minevad lapsed. Lähtume Eriolukorrajärgsest kehtivast leevenduste kavast ning seega järgime desinfitseerimisnõudeid vastavalt Terviseameti juhistele. Lisaks püüame võimalikult palju õues tegutseda - mis oli meil juba algselt plaanis, et lapsed saaksid osa kaunitest suveilmadest.

Linnalaagris toimuva taaskasutuse töötoa korraldusse on panustanud ka Uuskasutuskeskus, pakkudes vahendeid meisterdamiseks antud töötoa raames.

MÕNED MEIE JUHENDAJAD:

Reelika
Töötan Elva Gümnaasiumis 2. klassi õpetajana ning olen lõpetamas Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias kogukonnahariduse ja huvitegevuse eriala. Olen ülikoolis õppimise jooksul tegelenud väga erinevas vanuses ning huvidega noortega. Minu südamelähedased teemad on loomade heaolu, tervislik toitumine ja liikumine.Mai-Triin
Õpin Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia kogukonnahariduse ja huvitegevuse erialal. Mind kirjeldavad sellised sõnad nagu päikeseline, hooliv ja entusiastlik. Mulle meeldib tantsida, laulda ning matkata mägedes ja rabades. Varasemalt olen lastelaagrites olnud abikasvataja ja haldjamaal ning sünnipäevadel tegevuste juhendaja. Olen kindel, et hea sõna võidab kurja väe.