Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!
Email again:
 


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Juunika Koolituse linnalaagrid

2020. a sügisel leiavad aset robootika ühepäevased linnalaagrid:
  • 19.10.2020 Tallinnas ja 21.10.2020 Tartus - rohkem infot SIIN.
2020. a suvel toimusid esmakordselt 3-päevased loovuse ja 2-päevased robootika linnalaagrid Tallinnas ja Tartus.

Meie eesmärgiks on olla teile usaldusväärseks koostööpartneriks, et pikkadel koolivaheaja päevadel, kui peate ise tööl viibima või olete teiste tegevustega hõivatud, ei peaks teie lapsed
üksindust ja igavust tundma.

Soovime pakkuda teie lastele võimalust veeta vaheajad sisukalt ja põnevalt. Me tähtsustame oma linnalaagrites laste heaolu ja arengut.

Juunika Koolituse linnalaagris saab laps sõbralikus ja mõnusas seltskonnas veeta oma päevi ning anda endale võimalus katsetada uusi asju ning panna end neis proovile. Laagrid on üles ehitatud nii, et lastel tekib n-ö mõnus kulgemine ja sõpruskond, kellega ka hiljem läbi käia.

Grupid on kuni 15 osalejaga. Laagris on igal päeval tagatud soe tervislik lõunasöök. Vajadusel saate registreerimisel märkida erivajadused toidu osas, mingil määral saame nendega arvestada. Laagripäevad algavad ja lõpevad üldjuhul samas kohas kesklinna kandis, täpsema asukoha anname teada hiljemalt nädal enne laagri toimumist.


Te saate oma lapsed usaldada meie kvalifitseeritud linnalaagrite kasvatajate hoole alla.

Loovuse linnalaagrite kasvatajad omavad laagrikasvataja kutset ja/või omandavad kõrgharidust noorsootöö alal ja/või töötavad ka põhitöökohal noortega (näiteks koolis).

Lähtume Eriolukorrajärgsest kehtivast leevenduste kavast ning seega järgime desinfitseerimisnõudeid vastavalt Terviseameti juhistele.