Juunika Koolituse linnalaagrid algkooliealistele

2020. a suvel on tulemas 3-päevased linnalaagrid Tallinnas ja Tartus.

Tutvu linnalaagrite sisu ja kuupäevadega:

Meie eesmärgiks on olla teile usaldusväärseks koostööpartneriks, et pikkadel koolivaheaja päevadel, kui peate ise tööl viibima või olete teiste tegevustega hõivatud, ei peaks teie lapsed üksindust ja igavust tundma.

Soovime pakkuda teie lastele võimalust veeta vaheajad sisukalt ja põnevalt. Me tähtsustame oma linnalaagrites laste heaolu ja arengut.

Juunika Koolituse linnalaagris saab laps sõbralikus ja mõnusas seltskonnas veeta oma päevi ning anda endale võimalus katsetada uusi asju ning panna end neis proovile. Laagrid on üles ehitatud nii, et lastel tekib n-ö mõnus kulgemine ja sõpruskond, kellega ka hiljem läbi käia.

Grupid on kuni 15 osalejaga. Laagris on igal päeval tagatud soe tervislik lõunasöök. Vajadusel saate registreerimisel märkida erivajadused toidu osas, mingil määral saame nendega arvestada. Laagripäevad algavad ja lõpevad üldjuhul samas kohas kesklinna kandis, täpsema asukoha anname teada hiljemalt nädal enne laagri toimumist.


Te saate oma lapsed usaldada meie kvalifitseeritud linnalaagrite kasvatajate hoole alla.

Linnalaagri kasvatajad omavad laagrikasvataja kutset ja/või omandavad kõrgharidust noorsootöö alal ja/või töötavad ka põhitöökohal noortega (näiteks koolis).

PS! Meie laagrisse on oodatud ka lasteaia lõpetanud ja sügisel esimesse klassi minevad lapsed. Lähtume Eriolukorrajärgsest kehtivast leevenduste kavast ning seega järgime desinfitseerimisnõudeid vastavalt Terviseameti juhistele. Lisaks püüame võimalikult palju õues tegutseda - mis oli meil juba algselt plaanis, et lapsed saaksid osa kaunitest suveilmadest.