Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Töötuba: Kontoritöötaja ergonoomika

01.01.2018
10:00-13:15
Tartu, Riia 35 (Juunika Koolitus OÜ koolitusklass)

69 €+km
Lektor

Evelin Martin

On üle 10-aasta töötanud erinevates valdkondades (toidu-, puidu-ja metallitööstuses) töökeskkonnaspetsialistina. Enne koolitaja teekonna algust töötas Tartu maakonnas tööinspektorina. Koostöös Juunika Koolitus OÜga pakub ta ettevõtetele töökeskkonnaalast konsultatsiooni- ja audititeenust. On Räpina Aianduskoolis tööohutus-ja töötervishoiu õpetaja. Ta on läbinud andragoogika koolituse ning omab vastavat kompetentsi täiskasvanute koolitamise valdkonnas. Veel on läbinud kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO9001 koolituse ning juurutanud ettevõttes selle kasutamist.
Lektor

Hindrek Vou

Koolitaja on praktiseeriv masssöör üle kümne aasta, selle aja sees õppinud erinevate õpetajate juures mitmeid massaaži stiile. Rakendab õpitut igapäevaselt isiklikus praksises Kogemusteraapia (Tartus ja Tallinnas) vastavalt kliendi vajadusele. Lisaks sellele jagab praktilisi soovitusi enesemassaaži töötubades, kuidas oma keha toetada ja pingeid vabastada, lihtsalt ja kõigile kättesaadaval viisil. 
Töötuba toimub kahes osas:
1) Kontoritöötaja ergonoomika teooria
- Mida mõtleme, kui ütleme ergonoomika?
- Peamised reeglid ergonoomikas
- Tööandja ja töötaja kohustused ning vastutus seoses ergonoomikaga
- Valesti korraldatud töökohast tingitud võimalikud tervisekahjustused

Juhendaja - Evelin Martin

2) Kontoriergonoomika praktiline pool 
Töötoa sissejuhatavas osas räägime turja ja kaelapingete võimalikest psühholoogilistest põhjustest ja lihtsatest võtetest pingete vabastamiseks.

Praktilises osas keskendume enesemassaaži võtetele kaela- ja turjapiirkonnas (venitused, vajutused ja akupressuuri punktid).

Enesemassaaž on lihtne tervise toetamise meetod, millega vabastada oma keha sinna kuhjunud pingetest. See konkreetne meetod põhineb Qigongi enesemassaaži võtetel. Massaaži võtete omandamine on kerge ja neid saab lihtsasti ise praktiseerida oma enesetunde parandamiseks. Enesemassaaž aitab kaasa pingete vabanemisele, võimaldab oma keha paremini tundma õppida, kiirendab ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, rahustab meelt ning tekitab üldise heaolu tunde.

Juhendaja - Hindrek Vou

PS! Palume osalejatel selga panna mugav riietus praktiliste ülesannete sooritamiseks.

Töötoa läbimisel väljastatav dokument:  tõend

Õppemaht: 4 akad tundi

Õppemeetod:  auditoorne loeng, arutelud, praktika

PS! Antud töötuba on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. Töötoa korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi ja saame programmi muuta vastavalt Teie soovidele. Korraldame töötuba eesti keeles. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumise.

Töötoa hind sisaldab: auditoorne loeng, õppematerjalid, kohvipaus

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.