Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

TELLIMISEL: Õpetlik ja lõbus motivatsioonipäev Lõuna-Eestis või SaaremaalPäev, mis on abiks meeskonna kujunemisel ja tundmaõppimisel

NÄIDISPAKETT 1

10:00   Algus Taevaskoja külas.

Seminarimajajpg

Teid võtab vastu mitte päeva läbiviija, vaid ülesanne seltskonnale, mis juhatab teid järgnevate tegevuste  ja juhendajani.
Peale esimese tegevuse edukat läbimist ja see  peab olema edukas, sest vastasel korral päev ei saa jätkuda, toimub päeva sissejuhatus ja enesele koha leidmine, sh majutumist Taevaskoja puhkekeskuses.

Järgneb ridamisi meeskonnatöö proovikivisid ning need on planeeritud läbi viia kas vabas õhus või vihmakorral 250 m2-s varjualuses.  Harjutusi ja tegevusi ei üksikasjalikult ette kirjelda, et mitte tekitada eelhoiakut ning vähendada sellega õpetlikku momenti.  Sellesse aega mahub umbes 3-4 mängulist meeskonnatööharjutust. Lõplikud tegevused selguvad vaadeldes esimeste harjutuste kulgemist ja meeskonna vajadusi. Kogu päeva ohjab koolitaja.

manwomanmakingteamworkwordjpg

13:00   Lõunasöök ja mõttepaus

14:00   Retk maastikul

elektrifatjpeg

Valikus on räätsamatk soo peale, rafti või süstaga jõele, tõukerattamatk, rattamatk. Kui eelistusi ei ole, valib koolitaja teemaga sobiva.

17:30   Päeva kokkuvõttele eelneb lõbus ja asjalik rollimäng, mis koos (enese)hindamise ja analüüsiga on sageli osutunud üllatavaks nii liikmele kui meeskonnale. Päeva suunatud tegevused lõppevad.

19:00   Õhtusöök* ja lõõgastumine kaminasaalis või saunas (laeval*)

kaminasaaljpg

Pakkumine sisaldab:

  • Meeskonnatöötreeningut

  • Majutust koos sauna/kaminaruumi kasutusega kahestes tubades

  • Toitlustust (lõuna-, õhtu*- ja hommikusöök)

  • Maastikuretke

      *Võimalus tellida elamus-õhtusöök Jõelaeval Lonny koos reisiga, sel juhul lisandub maksumusele 29€/inNÄIDISPAKETT 2

10:00   Algus Saarjärvel

Seminarimajajpg

Teid võtab vastu mitte päeva läbiviija, vaid ülesanne seltskonnale, mis juhatab teid järgnevate tegevuste  ja juhendajani.
Peale esimese tegevuse edukat läbimist ja see  peab olema edukas, sest vastasel korral päev ei saa jätkuda, toimub päeva sissejuhatus ja enesele koha leidmine, sh majutumist Saarjärve saunamajas.

Järgneb ridamisi meeskonnatöö proovikivisid ning need on planeeritud läbi viia kas vabas õhus või vihmakorral varjualuses.  Harjutusi ja tegevusi ei üksikasjalikult ette kirjelda, et mitte tekitada eelhoiakut ning vähendada sellega õpetlikku momenti.  Sellesse aega mahub umbes 3-4 mängulist meeskonnatööharjutust. Lõplikud tegevused selguvad vaadeldes esimeste harjutuste kulgemist ja meeskonna vajadusi. Koolitaja  ohjab seltskonda terve päeva.

manwomanmakingteamworkwordjpg

13:00   Lõunasöök ja mõttepaus

elektrifatjpeg

14:00   Retk maastikul, kas räätsamatk Meenikunno rabas õõtsikutel või tõukeratta matk Saarjärve männimetsades

17:30   Päeva kokkuvõttele eelneb  lõbus rollimäng, mis koos (enese)hindamise ja analüüsiga on sageli osutunud üllatavaks nii liikmele kui meeskonnale. Päeva suunatud tegevused lõppevad.

kaminasaaljpg

19:00   Õhtusöök ja lõõgastumine kaminaruumis või saunas

Programm kohandatakse vastavalt läbiviimise asukohale juhul kui tellija soovib näiteks teist majutust  või retke maastikul muude vahenditega.

Pakkumine sisaldab:

  • Meeskonnatöötreeningut

  • Majutust koos sauna/kaminaruumi saunamaja ärklikorrusel

  • Toitlustust (lõuna- ja õhtusöök)

  • Maastikuretke


Näidispaketid on koostatud Lõuna-Eesti gruppidele, kuid sarnase koolituse saab koostada vastavalt teie piirkonnale, et säästa sõitmise pealt aega asjalikele tegevustele.


Lisainfo ja tellimine:
koolitus@juunika.ee
tel 744 9600