Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

TELLIMISEL: Motiveeriv koolitusreis Lätti
3-päevase koolitusreisi eesmärk on luua viljakad tingimused meeskonna motiveerimiseks, seda nii teadmiste, nõuannete kui tegevuste läbi.


REISIKAVA
httpslh3googleusercontentcomsR2aq6f4oGbfglqxnCoWQWUHLk2LNRyEcvKzCcBdLhapw2Q8ONAMOwO05efNXG2Xm_uYQgPXMYSs0B6iO0GtAepwN9Jg7BhiUPIY5ul4M5AvaS10pRuqtYt6fExJtWJeg08WdhC3

1. PÄEV
8:00  Start Eestist
9:30  Saabumine seminaripaika, näiteks „Avoti", Valmiermuižas.
10:00 Õppus “Härjal sarvist! Koolitaja abiga püüame aru saada kas meeskonnas on kõik hästi või väga hästi. Õppusel kasutatakse nii teooriat kui praktilisi harjutusi. Koolitaja on selle osa üles ehitanud nii, et õpetlik osa on rüütatud muhedasse vormi. Igavat loengut ei ole, kuid teadmisi saadakse. Kaasa aitab see, et meeskond on välja toodud igapäevasest keskkonnast ja väljamaal olles sotsiaalne kontroll on inimestel vabam. Esimese päeva õppuse lõpus antakse ülesanded ja suunised päeva teiseks pooleks, mis sisustatakse seikluslikult.
Avoti-6jpg

13:00 Lõuna ja majutumine
14:00 Meeskonnaliikmete mugavustsoonist väljatoomine e. praktilised tegevused lähiümbruses. (näiteks meeskonnavaimu tõstvad seiklusmängud kohapeal või vabaajakeskuses Sajutu Parks või veematk Koival motoriseeritud parvega. Lepitakse tellijaga eelnevalt täpselt kokku) *

Õhtul lõõgastumine sama majutuse Avoti saunas või kosutav uni voodis.

2. PÄEV

8:00 Hommiksöök

9:00 Mis sest kasu oli? Peale eilset seiklust:

Avoti2-41jpg

Äratus. Kuidas, mitte ainult üles ajada, vaid ka äratada, meeskond peale väsitavat päeva? Mis motiveerib väsimust ületama?

Mis siis eile  toimus? Teeme analüüsi ja vaatame, kas koorus välja midagi tavapärast, omanäolist või ootamatut.

Meeskonnakoolitus. Täpsustakase tellijaga

13:00 Lõuna


softbobjpg
bunkerpng
siguldas-vagonins-latvia-traveljpg

14:00 Väljasõit objektile ja teooria rakendamine praktikas. (vastavalt teie soovile, valikus näiteks: nõukogudeaegne võimuladviku aatomivarjend, Sigulda bobiraja külastus ja/või läbimine, Turaida loss ja köisraudtee, tuuletunnel, veeseiklus Koiva jõel vm) Kui eelistusi ei ole, valib koolitaja teemaga sobivad seiklused*

siguldas-vagonins-latvia-traveljpg
bunkerpng

Õhtusöök ja majutus samas Avoti kompleksis

3. PÄEV
8:00 Hommikusöök
9:00 Kuidas edasi? Koolituse kokkuvõtted ja analüüs. Kolmanda päeva koolitusliku osa võib asendada näiteks ühise käelise tegevusega, kas keraamika- või klaasi töötuba vmt.  Täpsustub tellijaga kokkuleppel.
12:00 Lõuna
paganamaajpg
13:00 Suund Eestisse. (Teekonda võib nii sättida, et vaadata Lätimaad Korneti vaatetornist või kuulata Eestit metsakõlakodades või nautida Paganamaa puutumatut loodust.)
kojad2jpg

*Koolituse osa võib asendada kogemuste vahetamiseks külastustega piirkonna firmadesse ja asutustesse.

Lisainfo ja tellimine:
tel 744 9600