Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Koolitusseiklus Visbys

01.06.2019

Miks peaks minema koolitusseiklusele Visbysse?
Aga sellepärast, et õpetlikele tegevustele lisaks saada osa toredast Gotlandi saare pealinnast. Tore võimalus otsereisiga sõita Visbysse ja reisi jooksul lahendada etteantud või juhuslikke situatsioone ning selle käigus tutvuda kohaliku olustikuga. Koolituslik osa aitab osalejal end paremini tundma õppida, panna end proovile mõnes uues situatsioonis ning tagasiside annab parema pildi enda võimalustest. Koolitus algab ja lõpeb laevas, maal tuleb täita mõned etteantud ülesanded, mis on koostatud nii, et need annavad meeldiva võimaluse nautida omanäolist Visby vanalinna. Mis võiks olla mõnusam mõtestatud seiklusest Gotlandi saarel? Koolitusseiklusele võib tulla kolleegidega, sõpradega või täitsa üksi, igal juhul saab igaüks kogemuse mina-pildi ja välise kuvandi kokkulangevusest või üllatus-üllatus, erinevusest.


Millal? Kahel korral sel suvel: 28.07-30.07.2019 ja 04.08-06.08.2019.


REISIKAVA

  • 1. päev. Kogunemine Tallinna sadamas kell 18:30. Tallinki erikruiiside laev väljub Tallinnast kell 20:00 ja selleks ajaks oleme end sisse seadnud juba laeva seminariruumides. Grupile tutvustatakse koolituse olemust ja samuti järgmise päeva ülesanded ning tegevusplaani. Tegutseme juba laevas intensiivselt, et olla Visbys edukas.

  • 2. päev. Visbys ootavad meid jalgrattad ja täpsustatud ülesanded, mis aitavad veeta päeva tulemuslikult ja nautida Visbyt kogu tema ilus. Laevas oleme tagasi 19:00. Õhtul laevas on kokkuvõtete ja analüüsi aeg. Kõik osalejad saavad asjakohase tagasiside.

  • 3. päev. Laev saabub sadamasse 11:45 ja koolitusseiklusel osalejad lahkuvad laevalt kogemuse võrra rikkamana.



Koolitusseiklus Visbys sisaldab:

  • juhendatud koolitusseiklust laevas ja Visbys

  • kohta 2-4 inimeselises kajutis vastavalt valikule

  • toidupakett (2 hommikusööki ja 1 õhtusöök)

  • stiilseid jalgrattaid Visbys koos liikumisjuhendiga

Lisainfo ja tellimine:
Kris Kosenkranius
tel 55 609 624
kris@juunika.ee