Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

KOOLITUSREIS „Rollid ja rollimängud“ Gran Canariale

23.10.2019

Lektor

Heili Laido

Psühholoog, töötanud konsultandi, koolitaja ja õppejõuna juba ligi kolmkümmend aastat. Alustas teadurina Tallinna Pedagoogilises Instituudis, kust sai ka esimesed teadmised holistilisest meditsiinist ja terviklikust lähenemisest inimesele. Alates 1980. aastast on pidevalt osalenud erinevatel enesetäienduskursustel, lisaks psühholoogiaalastele koolitustele on õppinud ka rahvameditsiini ja hiina meditsiini. 
Gran Canaria on kaunis ja mitmekülgne paik, kus saab nautida loodust, kultuuri ja muidugi puhkust liivarannal. Saare põhjaosa on sobilik, et avastada lopsakat ja vaheldusrikast loodust: maastikul vahelduvad orud ja mäed ning ümbruses kasvavad unikaalsed kanaari männid. Saare päikseline lõunaosa on puhkajate paradiis – kuldsed liivadüünid, palmid ja selge sinine ookeanivesi meelitavad siia inimesi aasta ringi. Ega asjata ei kutsuta siinseid saari ka igavese kevade saarteks.
Tegevust jätkub kõigile – saab nautida liivaranda ja ookeanivett, tutvuda kohaliku köögiga või puhata aktiivselt külastades loodusparke ja avastades kuulsaid liivadüüne. Tähelepanuta ei tohiks jääda ka saare armsad väikelinnad, mis võluvad Kanaari arhitektuuri ja kohaliku õhustikuga. Saare 500-aastase ajalooga pealinnas Las Palmases tasub kindlasti jalutada mööda UNESCO pärandi nimistusse kuuluva vanalinna väikeseid tänavaid ning nautida linna omapärast atmosfääri.
Giidiks tuleb Triinu Borga.

KOOLITUSKAVA
Eesti kultusfilmist „Viimne reliikvia“ on kuulsaks saanud vürst Gabrieli lause:
„Olen see, kelleks Te mind peate. Ma pole täna see, kes ma olin eile. Ka Teie pole homme enam see, kes Te olete täna.“
See ütlemata tark ja populaarne lause kajastab mõtet, et inimene on arenev ja muutused elus on vajalikud. Saame vanemaks, küpsemaks, kohaneme uute olukordadega ja võtame endale ikka elus uusi rolle - iga situatsioon nõuab ka sellele vastavat olemist.
 • Aga kas alati läheb nii ladusalt ja kui kerge on uute rollidega kohanemine?Kas on inimesel on rolle, mis talle kohe üldse ei sobi?
 • Mis on rollikonflikt?
 • Kui teadlik on inimene ise oma rollides?
 • Kuidas ära tunda kui roll on liiga „vale“?
 • Kus on rollikäitumise sügavad juured?
Koolituse maht: 16 akadeemilist tundi (loeng, arutelud)

Koolitustasu: 1623 € (koos km-iga)


REISIKAVA

1. päev LEND TALLINN – LAS PALMAS
Koguneme Tallinna lennujaama lendudele registreerimise check-in lauas nr 1, kus reisijatele väljastatakse vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn – Las Palmas (kellaajad täpsustamisel). Palun kontrollige kogunemise ja väljalennu aega vahetult enne reisi!
Tere tulemast Gran Canariale! Majutume saare lõunaosas hotellis Gloria Palace Thalasso****, San Augustini kuurortis. Kõik ööd oleme ühes hotellis, majutus kaheses toas koos hommikusöökidega.

2. päev IDARING: AGUIMES - INGENIO - LAS PALMAS
Saarega tutvumist alustame idarannikult. Sõidame väikesesse mägilinna Aguimesesse. Kitsad labürinttänavad ja traditsioonilised terrakota-majad - Aguimes võlub oma autentsusega. Linna kohal kõrgub kahe torniga San Sebastiani kirik - see on hea näide kanaari neoklassitsistlikust arhitektuurist. Lähedal asuv Barranco de Guayadeque on üks saare kauneimaid orge. Siin valitseb lopsakas loodus ja mäenõlvad on täis põnevaid koobaselamuid. Edasi suundume Ingeniosse, kus asus 16. sajandil suhkru rafineerimise keskus. Linna ajaloolises kvartalis näeme tõelisi kanaari stiilis maju. Néstor Almo pargist leiate Kanaari saarte kõrgeima palmi. Edasi suundume Teldesse. Linna ajalooline keskus võlub meid munakivitänavate, lopsakate aedade ning ajalooliste majadega. Sõidame põneva ajalooga pealinna Las Palmasesse. Siinne pisike vanalinn on kantud ka UNESCO maailmapärandi nimistusse. Vanalinnas võite käia mööda maadeavastaja Kolumbuse jälgi.

3. päev PUERTO DE MOGAN - PUERTO RICO
Kurviline rannikutee viib meid maalilisse Puerto de Mogáni linnakesse. See armas linn asub Mogáni oru suudmes. Kitsad tänavad, väikesed majad ja jahisadam. Reedeti peetakse siin ka turgu. Siinsete kanalite ja sillakeste tõttu kutsutakse seda ka Kanaaride Veneetsiaks. Sadamas õõtsuvad luksusjahid, seda ääristavad kohvikud ja restoranid, kust avanevad imeilusad vaated. Sõidame laevaga Puerto Ricosse (lisatasu eest). Meile avanevad imelised vaated merelt - võimalus näha Gran Canaria lõunarannikut täiesti teise nurga alt. Puerto Ricot peetakse kõige päikselisemaks kuurortiks.

4. päev
Tänase puhkepäeva võite veeta nautides päikest ja ookeani.
Soovijad võivad minna jalutama Maspalomase liivaluidetele, mis on justkui tükike kõrbe keset troopikat. Oma erilisuse pärast on luited võetud ka looduskaitse alla. Sellegipoolest võivad turistid siin jalutada ja puhata. Siinseks maamärgiks on ka 1831. a ehitatud Maspalomase tuletorn.

5. päev PÕHJARANNIK: ARUCAS - FIRGAS - MOYA - AGAETE
Alustame päeva Arucase vanalinnast. Siinne San Juani kirik on inspiratsiooni saanud lausa Gaudi Sagrada Familiast. Siin on ka Kanaari saarte suurim rummivabrik ja joogi ajaloomuuseum. Jätkame sõitu saare lopsakas põhjaosas. Peatume Firgases, mis on kuulus mineraalvee poolest. Edasi suundume kaljujärsaku äärel asuvasse Moya linna. Santa María de Guía lähedal Cenobio de Valerónis on eri kõrgustel kaljuseina uuristatud koopad, mida kasutati vilja hoidmiseks ja usuriituste jaoks. Suundume Gáldari - see oli kunagi guantši tsivilisatsiooni keskus ja seda tuntakse „valitseja linnana“. Külastame ka Cueva Pintadat - see on värviliste geomeetriliste mustritega kaunistatud keskus. Sõidame läbi väikesest Agaete linnakesest, mis on saanud populaarseks kunstnike hulgas. Siin on kitsad tänavad ja valgeks lubjatud majad. Linn asub sügava Agaete oru lõpus. Org ise on lopsakas roheline piirkond, kus tegeletakse põllumajandusega.

6. päev
Päeval võite puhata rannas või tutvuda ümbruskonnaga.
Soovijad saavad ühistranspordiga sõita Palmitose loodusparki. Seal leidub sadu taime-, linnu- ja loomaliike ning üks suurimaid liblikamaju. Võimalik on külastada ka Maspalomase veeparki.

7. päev SAARE KESKOSA: TEJEDA - VALLESECO - TEROR
Tejeda asub imelisel mäenõlval. Lähedal asub ka 1580 m kõrgusel kurul asub kivist krutsifiks Cruz de Tejeda, mis tähistab Gran Canaria geograafilist keskpunkt. Panoraamis domineerib saare olulisem tipp ja sümbol Roque Nublo ehk Pilvekalju, kõrgudes taeva taustal hiiglasliku raidkujuna oma tipus asuva 80 m kõrguse basaltsõrmega. Edasi külastame Vallesecot. Suundume Terori, mis on armas koliniaalstiilis mägilinnake. Valgete fassaadidega majad, nikerdatud puitrõdud ja armsad siseõued. Linnakese pühakojas asub saare kaitsepühak.

8. päev LEND LAS PALMAS-TALLINN
Transfeer lennujaama. Lend Las Palmas – Tallinn (kellaajad täpsustamisel).
Hotell Gloria Palace Thalasso**** on hea hotell San Augustini kuurortis. Rand asub siit väikese jalutuskäigu kaugusel. Tubades on olemas TV, telefon, konditsioneer, minibaar (lisatasu eest), seif (lisatasu eest), tasuta Wifi, privaatne dušš/WC, föön, terrass/rõdu.
www.gloriapalaceth.com

Hind sisaldab:
 • Lennupiletid Tallinn - Gran Canaria - Tallinn (Smartlynx tellimuslennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Sõit mugavustega bussis vastavalt programmile
 • 7 ööd hotellis Gloria Palace Thalasso**** vastavalt programmile (2-in. toad), toitlustus vastavalt tellimusele
 • Ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile, giidi/reisisaatja teenus
 • Koolitust
Lisakulud:
 • Ühese majutuse lisatasu 259€
 • Õhtusöögid hotellis soovi korral 135€
 • Tervisekindlustus al 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (-65 a, vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Olenevalt isiklikest tarbimisharjumustest soovitame reisirahakotti söökideks ja muudeks kuludeks kokku umbes 250-300 €. Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Oluline teada:
• Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele toimub check-in hotellitubadesse alates kell 14:00 ja check-out kell 12:00.
• Gran Canariale reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.

Lennuinfo Smartlynx tellimuslendudel:
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 32x84x56 cm. Kui kaks või enam reisijat reisivad ühe grupina (perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritakse kontrollitud pagasi kaalupiirang, ent kontrollitud pagasi ühe ühiku kaal ei tohi ületada 32 kg.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm.
Reisi- ja koolitusfirma jätavad endale õiguse teha muudatusi programmis paremuse suunas.
Hinnad võivad muutuda, juhul kui lennufirma, öömajad, kütusetarnijad muudavad oma hindu!

Palume tutvuda Germalo Reiside reisitingimustega siin.

MEELDEJÄÄVAT KOOLITUSREISI!

Juunika Koolitus OÜ kontaktisik:
Kris Kosenkranius
tel 55 609 624
kris@juunika.ee

Juunika Koolitus OÜ-le on väljastatud 17.04.2015 majandustegevusteade nr TRE000799 reisiettevõtjana tegutsemiseks. Salva Kindlustus AS-ga on sõlmitud tagatise kindlustusleping kehtivusega kuni 31.03.2020.
Reisikorraldaja on Germalo Reisid OÜ (majandustegevusteade nr TRE000227).