Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Loovharjutustega töötuba

01.01.2019
10.00 - 16.30
Tallinn, Koolitusruum täpsustamisel

Lektor

Ande Magus

Loovterapeut - on tegutsenud personali arendus- ja koolitusvaldkonnas neliteist aastat, tema igapäevatöö on hõlmanud karjäärinõustajate, õppenõustajate, juhtide -ja sisekoolitajate arendamist,  koolitussüsteemi loomist, koolitusvajaduse hindamist,  õppekavade väljatöötamist, koolitustegevuse korraldamist, nõustamisi jms. Viimaste aastate üks huvitavamaid arendustegevusi on olnud kovisoonigruppide käivitamine ja koordineerimine ettevõttes ca 200 -le spetsialistile, mis andis ka talle endale kovisioonide ja kovisiooni meetodi koolituste läbiviimise kogemuse. Ande hindab kõrgelt elukestvat õppimist ja on ka ise aktiivne enesearendaja. 2018 aastal kaitses magistrikraadi kunstiteraapias, kogemuse terapeudina sai Ande  psühhiaatrikliinikus ja erivajadustega laste koolis, samuti on töötanud kõrge stressitasemega töötajate gruppidega ettevõttes. Magistrikraad on ka pedagoogikas ning ta on läbinud andragoogika magistriõppe ained. 

Loovharjutustega praktiline koolitus sobib isikule, kes tahab välja tulla igapäevasest töörutiinist ja ei karda väljakutseid, et jätkata uue energiaga ja kasvatada eneseteadlikkust. See koolitus on heaks vahelduseks intensiivsele mõttetööle nagu planeerimiskoosolekud ja strateegiaarutelud jms, kuna annab võimaluse inimese vasakul ajupoolkeral puhata, mis hiljem võib tuua kaasa uusi ideid ja lahendusi ning soodustada kastist välja mõtlemist. Vasaku ja parema ajupoolkera erinevuste uuringud viitavad nende teineteist täiendavatele omadustele: loogiline, järjestatud, analüütiline verbaalne mõtlemine kuulub vasakule ajupoolkerale ning tunded, intuitsioon, ettekujutlused ja loomingulisus paremale.
Loovharjutused aitavad mõtte vabaks lasta, soodustada vaba eneseväljendust, arendada loovust, maandada pingeid ning aitavad jõuda oma sisemiste ressurssideni ja suurendada eneseteadlikkust ja heaolu.


Sihtrühm
Eesmärk
:  jõustada osalejat ning kasvatada eneseteadlikkust.   

Grupi suurus: max 12 inimest
Grupp kohtub samas koosseisus 5 korda (tekib protsess). 


Käsitletavad teemad: 

Kunstiteraapia tehnikaid (joonistamisoskus ei ole oluline), paarisarutelu, grupiarutelu, oma mõtete ja kogemuste jagamist, tagasisidestamist ja peegeldamist.

Iga grupikohtumise alguses ja lõpus hindavad osalejad oma hetkeolu, kohtumiste lõpus analüüsime ja hindame kogu protsessi.
Grupi liikmete vahel tekib usaldus ja nad jõustavad ja toetavad üksteist ning teevad koostööd ka pärast grupi lõppemist, tekib sotsiaalne võrgustik. 

Koolituse läbimisel osaleja: 

•     suureneb ühtsustunne, avatus ja usaldus meeskonnas
•     avaneb meeskonna koostööpotentsiaal
•     areneb koosloomise oskus
•     õpitakse üksteisest rohkem tundma
•     selguvad isiklikud ja meeskonna ressursid
•     peegelduvad individuaalsed eripärad ja tegelikud suhted meeskonnas
•     areneb loovus, võimaldades ilmuda uutel ideedel
•     kogetakse midagi uut ja huvitavat, mis ületab igapäevatöö rutiini
•     kogetakse heaolu tunnet
•     areneb oskus märgata ja kasutada üksteise potentsiaale ja oskusi

Õppemaht:  7 akadeemilist tundi

Õppemeetod: 

Kunstiteraapia tehnikad, paarisarutelu, grupiarutelu, tagasisidestamine ja peegeldamine. 

Koolituse hind sisaldab: auditoorne loeng, õppematerjalid, kohvipaus, 

PS! Antud koolitust on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. 
Koolituse korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumuse.

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.