Ehituse projektijuhtimine

31.05.2018 - 01.06.2018
10:00-17:00
Tartu, Riia 35 (Juunika Koolitus OÜ koolitusklass)

375 €+km

Tiit Valm

Tiit Valmil on protsesside ja inimeste juhtimise kogemust üle 25 aasta, töötades nii väike- kui suurettevõtetes. Peale TTÜ tööstuselektroonika eriala lõpetamist on olnud tegev arvutiinsenerina, kuid töö inimestega paelus teda enam. Samaaegselt koolitaja ja konsultandi tööga on Tiit Valm töötanud alates 1994. aastast, erinevate ettevõtete nõukogudes ja juhatustes AS Frens, AS Baltic Computer Systems ja  AS Ariko – teisisõnu teoreetik ja praktik üheaegselt. Lemmikteemad on nii strateegiline juhtimine, kui ka töökorraldus erinevates juhtimiskeskkondades sh maatriks-organisatsioonid ja projektijuhtimine.

Üks paljunäinud projektijuht on kunagi öelnud, et paljud projektid võib jagada 5 etappi: 
1. Suur vaimustus. 
2. Pikk paus. 
3. Süüdlaste otsimine. 
4. Süütute karistamine. 
5. Kõrvalseisjate autasustamine. 
Võimalik, et see on omane mujal kui ehituses – lõpuks saadakse ju ikka kliendile võtmed üle antud.
Aga kui Sa tahad, et Sinu ehitusettevõttes näeks projektijuhtimine hoopis teistmoodi välja - suhtlus klientidega oleks meeldiv ja sujuv, ehitajad jõuaksid objektile õigeaegselt, ehitis/rajatis valmiks kooskõlas planeeritud ajakavaga ja toodaks ehitajale kasumit – siis tasub Sul tulla ja kuulata, mida Tiit Valm selle kohta räägib. Eelkõige keskendub Tiit küsimusele, kuidas ka reaalses elus teha ehitusprojekti nii, nagu ehitusettevõtete käsiraamatud kirjeldavad. Ja mida projekti-/objektijuht isiklikult saab ära teha, et kindlustada tähtaegsus, kasumlikkus, kokkulepitud ulatus ning kvaliteet.

Antud koolitus annab 11 täienduspunkti (TP). Koolituskava on hinnatud Eesti Ehitusinseneride Liidu (EEL) kutsekomisjoni poolt. 

Koolitusel osaledes näed ise, kuidas edukalt juhitud projekt:
- Parandab ehituse tõhusust ja kasvatab kasumlikkust;
- Tõstab kvaliteeti ja parendab tööohutust läbi ajalise surve leevendamise;
- Suurendab ehitajate ja ehitusega seotud inimeste motivatsiooni ja parendab suhteid.

Väikese kogemusega osalejad saavad koolitusel selge struktureeritud ülevaate projekti edukuse kindlustamisest ja projektijuhtimise edukusest. Suure või veel suurema kogemusega osalejad saavad koos kogenud kolleegidega analüüsida, mida ja kuidas tehakse ning mida veel tuleb arvesse võtta.

Kahepäevase koolituse programmi mahuvad nii loengud, arutelud, grupitööd kui praktilised ülesanded.

Koolituse läbimisel väljastatav dokument: tunnistus

Koolituse hind sisaldab: auditoorne koolitus, õppematerjalid, tunnistus, kohvipaus.

PS. Antud koolitust on ettevõtetel võimalik tellida objekti-/projektijuhtidele ka asutusesisese koolitusena. Sellisel juhul võtame arvesse Sinu ettevõtte spetsiifika ja praktilised vajadused. Huvi korral võta ühendust ja koostame Sulle hinnapakkumise.

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostöö partner.