Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

E-KOOLITUS (reaalajas): Teadlik sisenemine e-ärisse

01.01.2020
10:00 - 17:00
E-ÕPE

112 €+km

Indrek Brifk

Indrek on lõpetanud Mainori Kõrgkooli infotehnoloogia eriala ja peab igapäevaselt IT koordinaatori ametit, milles tõlgib kliendi äristrateegia just temale sobilikuks IT lahenduseks. Rohkem kui 20-aastase IT karjääri jooksul on tegelenud väga erinevate valdkondadega - arvuti algõppest kuni keeruliste serverlahenduste väljatöötamiseni. Oma praktilisi kogemusi jagab lahkesti ka koolitustel. Lisaks lektoriametile soovib anda panuse kogu Eesti koolitusmaastikule, arendades välja uudset e-õppekeskkonda.
Koolitusele registreerunule saadame paar päeva enne koolituse toimumisaega e-postiga juhised, kuidas e-koolitusest saab osa võtta. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti või nutitelefon, korralik Interneti-ühendus ja Zoom’i rakenduse (Zoom Client for meetings https://zoom.us/download) alla laadimine arvutisse enne koolitust. Kuna tegu on interaktiivse koolitusega, siis on soovitav kasutada mikrofoni, sel juhul on võimalik koolituse toimumise ajal koolitajalt küsida küsimusi ja osaleda aruteludes suuliselt. Mikrofoni puudumisel saab küsida küsimusi ja osaleda aruteludes kirjalikult, kuid see on ebamugavam. Lisaks on soovitatav kasutada kaamerat, et paremini grupiga suhestuda.

Äriprotsesside digitaliseerimine aitab ettevõtjal muutlikul ajal ellu jääda. Mida digitaliseerida - on see reaalne vajadus võib pigem moodne asi. Sõltumata ettevõtja tegevusalast on võimalik osa protsesse üle viia veebi. Kuidas seda kõike ette valmistada, et tulemus oleks rahuldav? Kuidas saab ettevõtja kasutada ära e-poe loogikat äriprotsesside digitaliseerimisel? Loomulikult tuleb juttu ka e-poodidest ning kuidas hakata laiemalt tegelema e-kaubandusega.


Sihtrühm: ettevõtted, kellel tavapood või teenuste osutamine kohapeal, aga kes tahaks oma tooteid/teenuseid hakata ka e-poes müüma, või et saaks registreerida teenustele läbi e-poe. Samuti kui ollakse huvitatud rahvusvahelisel turul e-poena tegutsemisest ja on soov teada, et mis siis tuleks silmas pidada. Lisaks alustavad ettevõtjad.

Eesmärk: Õppida tundma e-poe mootori loogikat ning saada teada kuidas on võimalik äriprotsesse üle viia veebi.
Koolitusel käsitletavad teemad:
  • Protsesside digitaliseerimine
  • E-poe loogika (ära)kasutamine
  • Internetiturundus
  • Kuidas jõuda rahvusvahelisele turule?
  • Usaldusväärne logistika - edu võti
  • E-poe platvormi(de) tutvustamine
Koolituse tulemusena osaleja:
  • Oskab analüüsida äriprotsesse
  • Tunneb e-poe mootorite loogikat ja koostada selle põhjal lähteülesannet
  • Teab nimetada rahvusvahelisi turu platvorme
  • Teab nimetada erinevaid e-poe platvorme
Koolituse läbimisel väljastatav dokument: tõend

Õppemaht: 8 akadeemilist tundi

Õppemeetod: veebiloeng ja arutelud

Koolituse hind sisaldab: reaalajas interaktiivne teooriakoolitus üle Interneti, elektroonilised õppematerjalid ja tõend.

Boonus: Soovi korral saab osaleja 6 kuud tasuta veebimajutust veebimajutus.ee keskkonnas.


PS! Antud koolitust on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. Koolituse korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumise.

Juunika Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.