Vaimne vägivald - varjatud ja otsene (Dubai)

22.10.2017 - 29.10.2017

Dubai

Lektor

Heili Laido

Psühholoog, töötanud konsultandi, koolitaja ja õppejõuna juba ligi kolmkümmend aastat. Alustas teadurina Tallinna Pedagoogilises Instituudis, kust sai ka esimesed teadmised holistilisest meditsiinist ja terviklikust lähenemisest inimesele. Alates 1980. aastast on pidevalt osalenud erinevatel enesetäienduskursustel, lisaks psühholoogiaalastele koolitustele on õppinud ka rahvameditsiini ja hiina meditsiini. 

TÄHELEPANU! GRUPP ON TÄIS!  Kui saada järgmiste koolitusreiside kohta infot, siis jääme ootama Teie kirja/telefonikõnet, et saaksime Teile teatada uue koolituse toimumisaja.

Vägivald- juba see sõna mõjub õõvastavalt. Vägi ja valdamine – mis oma olemuselt tähendab, et keegi valdab/anastab oma väega/jõuga teist. Vägivalda meie ümber nii sõnas kui pildis on pidevalt - ilmselt ei möödu päevagi, kui inimene ei kuule midagi vägivallast ja terrorismist. Ka selline info jagamine on teatud määral vägivald, mis negatiivselt mõjub. Kuid seda, kui palju valitseb vägivalda inimestevahelistes igapäevasuhetes, käsitletakse märksa vähem.

Meie president pööras sellele tähelepanu oma aastapäevakõnes ja tõepoolest näitab kõne tagasikaja, et teema puudutas paljusid. Vägivaldseid suhteid on palju, vaatamata sellele, et polegi tegelikult täpselt teada, milline see vägivaldne suhe üldse on.

Levinud on arusaam, et vägivald on vaid füüsiline- keegi lööb, või tõukab, ründab nähtavalt füüsiliselt. Aga suurimat probleemi isiklikus elus tekitavad pigem „ mittefüüsilised“ vägivallaaktid, mille tulemuseks on oma tahte allasurumine, oma mina mitteväärtustamine, jne. jne. Kui paljud elavad nii, et nad tegelikult ei teadvustagi, et on vägivallaohvrid. Ja kui inimese psüühika on sellises teadmata põhjustel stressis, mõjutab see varem või hiljem ka füüsilist tervist.

Vägivallast on vajalik rohkem rääkida ja inimestele tuleb anda sellest infot ning valikuvõimalusi – kas kõige keerulisemast olukorrast on väljapääs.

Oma koolitusel käsitleme teemasid, mis on seotud peamiselt mittefüüsilise vägivallaga:
• Vägivaldse käitumise põhjused
• Millised on verbaalse vägivalla tunnused
• Millised on mitteverbaalse vägivalla tunnused
• Millised on vägivaldse käitumise mõjud, tagajärjed
• Kas vägivaldne inimene võib muutuda
• Kas ja kuidas on võimalik vägivaldset suhet lõpetada

Õppemaht:
loengud, arutelud, iseseisev töö 20 akad tunni ulatuses

Koolitustasu: 1719 €
Soodushind: 1649 € (püsiklientidele ja kõigile, kes registreeruvad koolitusele enne 15.04.2017).

Koolitusreisi hind sisaldab:
* Lennupiletid Tallinn-Istanbul, Istanbul-Dubai, Dubai-Istanbul ja Istanbul-Tallinn
*Lennujaamamaksud seisuga oktoober 2016, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
* Toitlustus lennukis
* Mugavustega reisibussi kasutamine vastavalt programmile
* Giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel
* Majutus vastavalt programmile hotellis**** (2-in toad), hommikusöögid
* Sissepääs Dubai muuseumi ja sõit Abra taksoga
* koolitust (lektor Heili Laido)

Huvi korral saadame Teile täpse koolitusreisi ajakava.
Lisainfo: Monika Mägi, tel 744 9604, monika.magi@juunika.ee


Juunika Koolitus OÜ-le on väljastatud 17.04.2015  majandustegevusteade nr TRE000799 reisiettevõtjana tegutsemiseks. Salva Kindlustus AS-ga on sõlmitud tagatise kindlustusleping, kehtivusega kuni 31.03.2018. Koolitusreise korraldatakse koostöös Germalo Reisid OÜ-ga (majandustegevusteade nr TRE000227).  


PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!