Hea müügitöö viib tehinguni

15.10.2018
10:00-17:00
Tallinn, Tehnopol, Akadeemia tee 21/5, 2. korrus, ruum Jupiter

Katrin Hauk

Katrin Hauk on psühholoog, suhtlemistreener, koolitaja kogemus üle 30 aasta, sh äriläbirääkimise koolituse läbiviimise kogemus 25 aastat.  Praktiline töökogemus püsiklientide lojaalsusprogrammi juhina suures kaubandusettevõttes 9 aastat. Eesti Hea Teeninduse Ühingu asutajaliige. Lisaks koolitustele nõustab, viib läbi konsultatsioone ja teeb holistilise regressiooni terapeudi tööd.

Kas Sa tahad mulle midagi müüa või!? See on küsimus, mida müügiga igapäevaselt tegelevad inimesed klientidelt sageli kuulevad. Vastuse järgi saab suurepäraselt eristada, kui professionaalse müügiinimesega tegemist on. Müük on paraku valdkond, mis määrab ära, kui edukas on üks või teine ettevõte või inimene. Isegi need, kellele ettevõttes müügitöö eest palka ei maksta. Sest müük on kellegi veenmine tegema midagi, mida ta ilma veenmata poleks ilmselt teinud. Kes seda valdavad, saavutavad oma eesmärke. Kes ei valda, need ei saavuta. Nii lihtne ongi. Ettevõttedki lähevad enamasti pankrotti seetõttu, et ei suudeta oma kaupu või teenuseid piisavas mahus müüa. Sest müük on ainus tegevus, mis toob ettevõttesse raha sisse. Kõik teised viivad seda välja. Antud koolituse käigus käime läbi kogu eduka müügiprotsessi enda ettevalmistusest kuni tehingu lukkulöömiseni ja sellele järgnevate tegevusteni. Kasutame ka erinevaid praktilisi treeningvõtteid, mis aitavad õpitut kinnistada. Koolitaja arsenalis on lühiloeng, grupiarutelud, harjutused, müügisituatsioonide lahendamine ja analüüs.

Koolituse viib läbi pikaajalise koolitus-, läbirääkimise- ja ettevõtluskogemusega psühholoog ja treener Katrin Hauk.
    
Sihtgrupp: müügiesindajad, müügisekretärid, müügijuhid (v.a. jaekaubandus), ka MLM (võrkturustussüsteemides) valdkonnas tegutsejad

Koolitusel käsitletavad teemad:
- Müügivestluse ettevalmistamine;
- Positiivse kontakti loomine ja hoidmine;
- Huvi äratamine ja toote tutvustamise meetodid;
- Kliendi vastuseisu ületamine, vastuväidete käsitlemine;
- Müügitööks vajalikud sotsiaalsed oskused: aktiivne kuulamine, enesekehtestamine;
- Müügivestluse lõpetamine, tehingu „lukku panek“
- Järeltegevused

Koolituse tulemusena oskab osalenu:
- Müügiprotsessi süsteemselt hallata;
- Planeerida järgnevaid tegevusi;
- Hakkama saada vastuväidetega;
- Suurendada oma edukate tehingute osakaalu.

Koolituse läbimisel väljastatav dokument: tõend

Koolituse hind sisaldab:
auditoorne koolitus, õppematerjalid, tunnistus, kohvipaus.

PS! Antud koolitust on võimalik tellida ka asutusesisese koolitusena. Koolituse korraldamisel võtame arvesse Teie ettevõtte spetsiifikat ja vajadusi. Korraldame koolitust nii eesti kui vene keeles. Huvi korral koostame Teile hinnapakkumise.

Juunika Koolitus OÜ on
Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.