Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

Juunika Koolitus

Üle 20 aasta koolitamiskogemust

Täiskasvanute koolitamist alustasime 1997. aastal Tartus. Alguses tegutsesime FIE-na,  2002. aastal loodi osaühing Juunika Koolitus. Täna korraldame koolitusi üle Eesti. Pakume erinevaid töökeskkonna, ohutus- ja ametikoolitusi, koolitusi haridusasutustele ja raamatupidajatele, enesearengu- ja juhtimisalaseid koolitusi.

Juunika Koolitus kuulub  Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liitu,  mis toetab Eesti täiskasvanute koolituse arendamist ja kättesaadavuse tagamist ning aitab kaasa Eesti koolitusfirmade arenguks soodsa ettevõtluskeskkonna kujundamisele.

Juunika meeskonna missioon

Juunika Koolituse eesmärgiks on pikaajalise professionaalse partnerina toetada ja innustada spetsialistide, juhtide ning organisatsioonide pidevat arengut. Meil on soov ja suutlikkus pidada kliendiga koolituse kavandamisel sisulist dialoogi, mis viib mõlema vajaduste väljaselgitamisele ning rahulolule. Koolitaja valikul on kasulik hinnata koolitajat kui organisatsiooni võimalikku arenduspartnerit. Hea arenduspartnerina oleme eneses ja oma pakutavas kindlad ning samas mõistvad kliendi eripära ja põhjendatud soovide suhtes.

6 põhjust Juunika Koolituse valimiseks

  1. Oleme üks suuremaid täiendkoolitusi pakkuvaid eraasutusi Eestis. Meil on üle 20 aasta edukat koolitamiskogemust. 2017. ja 2018. aastal oli meie panus elukestvasse õppesse üle 17000 inimese koolitamine.
  2. Meie koolitused toimuvad regulaarselt kõikides maakondades.
  3. Reageerime kiirelt seadusandluses, majanduses ja ühiskonnas toimuvale ning pakume Sulle koolitusi aktuaalsetel teemadel.
  4. Koolituse planeerimisel lähtume alati kliendi vajadustest ja soovidest, et kokku panna just Sulle parim koolitus. Meile on väga oluline kliendi rahulolu ja tagasiside. Meie meeskond püüab alati enda koolitusi veel paremaks teha.
  5. Meil on välja kujunenud üle-eestiline koolitajate võrgustik. Meie koolitajad on oma ala eksperdid ja neil on pikk praktiline kogemus, nad oskavad õpitava materjali teha Sulle selgeks eluliste näidete abil.
  6. Viime koolitusi läbi eesti, vene ja inglise keeles.