Koolitajad

Ene Seidla
Ene Seidla

Sihtgrupp

Juhid, meeskonnaliikmed, spetsialistid ja kõik, kes puutuvad kokku coachiva juhtimisega.

Koolitus on praktiline, interaktiivne. Õpitakse harjutusest, üksteise kogemusest.

Eesmärk

Tunda iseennast ja mõista kolleegide/klientide käitumise tagamaid. Erineva käitumistüübi puhul sobiva suhtlus-stiili valimine. Eri tüüpi inimeste mõjutamine ja motiveerimine.

Käsitletavad teemad

  • Mis on meil ühine? Meie bioloogiline pagas.
  • Sh kaitsekäitumine, instinktid. Kuidas suhtluses vältida peamisi ohukohti, mis on meil kõigil ühised? Teie-meie, oma territooriumi kaitse, hirm rumalaks jääda, soov tagasi teha või vastu punnida, soov olla aktsepteeritud. Töökokkulepete tegemise ja uuendamise võimalused oma meeskonnas.

  • Erinevad käitumistüübid.
  • Meil on elus erinevaid rolle ja igas rollis oodatakse meilt rollile vastavat käitumist. Vahetame päeva jooksul oma rolle ja võime käituda kardinaalselt erinevalt näiteks tööl, lastega pereringis, trennis või sõpradega. Vaatame käitumistüüpe 2 peamise karakteristiku järgi (aktiivne/passiivne, suhetele orienteeritud/arvudele, faktidele orienteeritud). Saame 4 puhast tüüpi ja loome suhtlusmalli, mis on nende puhul tulemuslik. Harjutame eri partneritega.

  • Erinev reageerimine ootustele ja ülesannetele.
  • Vaatleme iseend ja oma kolleege, seades kriteeriumiks, kuidas täidame väljastpoolt seatud ülesandeid ja ootusi ning endale ise võetud ülesandeid. Saame 4 erinevat käitumiskalduvust (küsija, kohustuja, tasakaalustatud ja mässaja), mis elu jooksul üldiselt ei muutu (ei sõltu meie rollidest) ja mis eeldavad üsna erinevat lähenemist, kui me soovime neid 4 nelja erinevat tüüpi inimest mõjutada.

Tõend

Koolituse järgselt väljastame elektroonse tõendi.

Koolituse kestus

8 ak t

Hind sisaldab

Koolitus, õppematerjalid, tõend.

Ei leidnud sobivat koolitust või vajad koolitust suuremale grupile?

Telli enda vajadustele vastav sisekoolitus Loe lähemalt siit
Telli koolitus

Tagasiside