Võta ühendust
Info uute põnevate koolituste ja
sooduspakkumiste kohta otse Sinu postkasti!

Email again:


Oleme 
Eesti Töötukassa
koolituskaardi
koostööpartner.

Juunika Koolitus OÜ
koolitus@juunika.ee
Tel: +372 744 9600
Pärnu mnt 139c, Tallinn/ Riia 35, Tartu
Koolitame üle Eesti.

© Juunika Koolitus 1997-2020

JUHTIDE ARENGUPROGRAMM 2021-2022

Juhtide areng nii era- kui avalikus sektoris ning globaalselt on muutunud aina olulisemaks. Nõudmised juhtimise kvaliteedile, juhtide oskusele meeskonda motiveerida, suhelda, infot vahendada, meeskonna stressitaset ohjata, keerukaid juhtimisolukord lahendada aina kasvab. Tiheneva konkurentsi tingimustes, mille mõju suurendab ka ülemaailmne covid pandeemia, on veel rohkem vaja juhtidel ja organisatsioonidel hakkama saada kriisidega ning ettevõtte ärimudeli (toodete või teenuste) uuendamisega. Tarkvara tellimine ja juurutamine on paljude organisatsioonide jaoks endiselt ebaefektiivne ja kõigi taseme juhtide oskused IT projektide kasumlikkuse mõõtmisel ning juhtimisel on kriitilise tähtsusega.

Oleme kokku pannud seitsmest moodulist koosneva programmi. Iga moodulit viivad läbi 2-3 kolm koolitajat. Moodulite ülesehitus on selline, et üle 60% ajast moodustavad praktilised harjutused, juhtumianalüüsid, ühised arutelud ja tagasiside andmine. Tegu on väga praktilise koolitusega ja koolituse formaat meenutab pigem töötuba, mitte loengut.

Koolitajad on kõik oma ala eksperdid ja praktikud ning kaasaegsete metoodikate rakendajad. Mitmed koolitajad jagavad oma teadmisi väljaspool Eestit või nende põhitöö on juhtimine - hea võimalus kogeda värsket vaadet ja saada uusi ideid. Küsi koolitajate tausta kohta koolitus@juunika.ee! Koolitajate hulgas on nt: Merike Mitt, Veiko Värk, Jaanus Kangur, Raul Ennus jt.

KUIDAS PROGRAMMIST OSA VÕTTA?

  • Juhtide arenguprogrammi saab tellida organisatsiooni sisekoolitusena. Grupi soovituslik suurus on 8-14 juhti. Komplekteerime Teie jaoks sobivad moodulid, ajakava, gruppide suurused. NB! Sobiva mooduli puudumisel töötame välja Teie jaoks vajaliku täiendava mooduli.
  • Juhtide arenguprogrammist saab  osa võtta ka avalikul koolitusel, kuhu komplekteerime grupid erinevate organisatsioonide baasil. Vaata moodulite esialgset ajakava lehekülje lõpus. 
PROGRAMMI HIND

Koolitusprogrammi seitsme mooduli hind kokku on 2990 eur + km. 
Mooduleid saab osta ka ükshaaval.

Kui tunned huvi, küsi lisainfot: koolitus@juunika.ee.

KOOLITUSPROGRAMM moodulite lõikes:Ühe mooduli kestus on üldjuhul 2 päeva, 2 x 8 ak h. Moodul toimub kahel järjestikusel tööpäeval Tallinna kesklinnas (või vajadusel ka online-vormis). 7. moodul on 1 päev ja 8 ak h.

Avaliku koolituse moodulite ajakava (täpsed ajad ja asukohad veel täpsustuvad)
Moodulite vahel on piisavalt pikk aeg, saadud teadmisis rakendada ja vilumust täiendada. 

I moodul 6.-7. mai 2021
II moodul
7.-8. juuni 2021
III moodul
september 2021
IV moodul
november 2021
V moodul jaanuar  2022
VI moodul märts 2022
VII moodul
mai 2022