Telli enda vajadustele vastav sisekoolitus Loe lähemalt siit
Ettevõttete ja organisatsioonide spetsialistid, projektijuhid, tootejuhid ning kesktaseme juhid, kelle ülesandeks on viia läbi teenuste digitaalseks ümberkorraldamine või tarkvaraarendusprojekte. Eelteadmisi koolitusel osalemiseks ei ole, eelnev töökogemus tarkvaraarendusega seoses tuleb kasuks.
Hegle kogemused ulatuvad üle terve IT projekti elutsükli. Kogenud nii traditsioonilise kosemudeli kui ka agiilse arendusmudeli projektidest. Lisaks on Heglel 18-aastane töökogemus teenusedisaini, tarkvara interaktsioonidisaini, kasutusmugavuse hindamise ning ligipääsetavuse valdkonnas, sh väga suuremahuliste infosüsteemide arendusel. Hegle on üles astunud mitmetel seminaridel ja konverentsidel nii Eestis kui väljaspool, samuti koolitanud kasutatavuse teemadel sadu inimesi nii era- kui avalikust sektorist.
Katri on Trinidad Wisemani interaktsiooni- ning teenusedisainer omades rohkem, kui 7-aastast töökogemus teenusedisaini, kasutajakogemuse ja kasutajaliideste disaini, projektijuhtimise ning kasutatavuse ja ligipääsetavuse valdkonnas. Tema kogemused ulatuvad kasutajavajaduste analüüsimisest prototüüpimise, kasutatavuse testimise ning hindamiseni. Teenusedisaini projektidest on tal enim varasemat kogemust sotsiaal- ja tervisevaldkonna projektidega.
Mari-Ell Mets on Trinidad Wisemani interaktsioonidisainer ja ligipääsetavuse spetsialist. Interaktsioonidisaineri töö hõlmab kõike seda, millest moodustub kasutaja jaoks võimalikult mugav ja efektiivne süsteem. Lisaks on Mari-Ell viinud läbi hulgaliselt ligipääsetavuse ja prototüüpimise teemalisi koolitusi, seminare ja konsulteerinud riiklikke ning ka erasektori projekte.
Darja on disaini valdkonnas tegutsenud 14 aastat olles selle aja jooksul nii graafilise disaineri, kasutajakogemuse disaineri kui ka projektijuhi ja õppejõu rollis. Tema kogemustepagas on mitmekülgne sisaldades veebikeskkondadesse mõeldud reklaamide tegemist, veebilehtede disaini, kasutatavuse analüüsi, prototüüpimist, kasutajatestide läbiviimist ja täiesti uute digitaalsete toodete väljatöötamist. Seda nii turismivaldkonnas, keeruliste infosüsteemide kui startup valdkondades. Darja on õppinud Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemias graafilist disaini ning hiljem andnud seal loenguid.
Artur juhib tarkvaraarenduse projekte. Oma IT-karjääri alustas ta rahvusvahelise logistikafirma IT-toe osakonnas bakalaureuse õpingute ajal Tallinna Tehnikaülikoolis äriinfotehnoloogia erialal. Peale bakalaureuse kraadi saamist töötas Artur e-kaubanduses arenduste projektijuhtina. Peale seda astus ta taas Tallinna Tehnikaülikooli, kus jätkab magistriõpinguid juhtimise ja turunduse erialal, spetsialiseerudes äriprotsesside ja kvaliteedi juhtimisele digitaalühiskonnas, tegeledes paralleelselt ka teadustööga.Артур управляет проектами по разработке программного обеспечения. В школьные годы занимался проведением научных представлений и успел поработать на съёмках фильмов и реклам.
Свою ИТ карьеру начинал в отделе тех. поддежки в глобальной логистической компании во время обучения в Таллинском Техническом университете на факультете бизнесинфотехнологий.
После получения степени бакалавра руководил проектами по разработке ПО в сфере интернет торговли, где занимался разработкой интернет магазинов и модулей для них.
После чего вновь поступил в Таллиннский Технический университет, где продолжает учится на магистра, на факультете управления и маркетинга со специализацией на управление процессами и качеством в дигитальном обществе.
Muudatused maailma majanduses on kaasa toonid vajaduse muuta paljudes organisatsioonides teenuste pakkumise ning teeninduse põhimõtteid. Suur osa nendest vajadustest on võimalik lahendada läbi teenuste digitaliseerimise. Käesolev koolitus on 10 kohtumisest koosnev praktiline sissejuhatav sari teenusedisaini, prototüüpimise, äridisaini ja tarkvara-arenduse protsesside läbi viimisest keskmise suurusega ettevõttes. Õppetöö toimub MS Teams keskkonnas.
1. Kliendiuuring ja konkurentide kaardistus
Miks ja kuidas viia läbi kliendiuuringut. Erinevad viisid informatsiooni kogumiseks ning analüüsimiseks. Lihtsa konkurentsianalüüsi teostamine. (5 ak t)
2. Teenusedisain
Mis on disainmõtlemine ja teenusedisain? Miks ja kuidas koostada teenusplaani? Ettevõttesiseste mõttetalgute ja töötubade korraldamine. (5 ak t)
3. Äridisain
Lihtsad ärimudeli disainimise viisid. Erinevad ärimudeli komponendid. (5 ak t)
4. Äriprotsesside analüüsimine ja kirjeldamine
Kuidas modelleerida ja kirjeldada ettevõtte äriprotsesse. (5 ak t)
5. Protsesside disain ja kirjeldamine
Lähteülesande kirjeldamine ja nõuded. (5 ak t)
Tulin ootustega teema kohta rohkem teada saada ja seda ma ka sain.
Koolitus vastas minu ootustele.
Sinu tagasiside on meile oluline! Anna meile teada kuidas koolitusega rahule jäid.